2015-11-17 Extra Ledenvergadering

De extra ledenvergadering op dinsdag 17 november in het 'Boathus' in Bernissesteijn werd goed bezocht.

De extra ledenvergadering op dinsdag 17 november in het 'Boathus' in Bernissesteijn werd goed bezocht. Aanwezig waren 34 personen. Het ging danook ergens over. De onvrede met het ANBO beleid heeft na Spijkenisse ook de afd.Bernisse doen besluiten naar alternatieve oplossingen te zoeken.

Gesproken werd over de starre opstelling van de ANBO voorzitsers die op het commentaar op de genomen beslissingen niet verder kwam dan een '.. we moeten vooruit..'  melding. 

Het huidige bestuur heeft daarop besloten hun functies neer te leggen. Een groot deel heeft ook bedankt als lid van de ANBO. Voor sommigen kan dat het gveolg hebben dat kortingen op zorg of energie elders geregeld moet worden.

Op de vraag hoeveel leden eventueel in een nieuwe lokale organisatie lid wilden worden, was het antwoord van 28 personen positief. Hetgeen het afgetreden bestuur de bevestiging geeft dat  de ingeslagen koers positief wordt gevonden.

_IGP0042-1.jpg