2017 Inloopmiddag 16 maart Spelletjes & Stamboom

Op de inloopmiddag van 16 maart kunt u tussen 13:30 en 14:00 voor computervragen terecht. Daarna wordt er een uitleg gegeven hoe je een eigen stamboom op de computer kan maken en wat er allemaal voor komt kijken !
Na de pause kunt u spelletjes gaan doen. Heeft u zelf een leuk spel ?
Klik op de afbeelding voor meer informatie...

Op de inloopmiddag van 16 maart kunt u tussen 13:30 en 14:00 voor computervragen terecht. Daarna wordt er een uitleg gegeven hoe je een eigen stamboom op de computer kan maken en wat er allemaal voor komt kijken !
Na de pause kunt u spelletjes gaan doen. Heeft u zelf een leuk spel ? Neem het gerust mee.

Voor een enkeling is er de mogelijkheid na de pause om samen met de webmaster
eens naar uw eigen voorvaderen/voormoederen te gaan zoeken.
Daarvoor moet u wel geboortedatum,huwelijksdatum of overlijdensdatum weten.
Als U deze vooraf doorgeeft aan Peter Franke, dan kan er al wat voorwerk worden gedaan.

aldfaer02.png